05 Серпня 2021

Сучасні технології нанесення логотипа

Ультрафіолетовий друк та лазерне гравіювання – це трендові технології нанесення логотипа. Вони дозволяють “вийти за рамки” звичного брендування і створити ексклюзивні сувеніри з ефектом WOW!

У цій статті ми детально розповімо про обидва методи та допоможемо вам обрати той, що “на всі 100” буде відповідати вашим потребам.

УЛЬТРАФІОЛЕТОВИЙ ДРУК – ЩО ЦЕ?

Якщо ви бажаєте створити по-справжньому унікальні корпоративні сувеніри з повноколірним друком логотипа, об’ємним нанесенням чи круговим нанесенням, тоді ми пропонуємо обрати уф друк.

Об'ємний друк зображення з градієнтом на термочашкахУльтрафіолетовий друк на блокнотах

Ультрафіолетовий друк (уф) працює за принципом струменевого принтера: спеціальні чорнила, які наносяться на сувенірну продукцію, миттєво застигають під впливом ультрафіолетових променів. Як результат, ви отримуєте яскравий та стійкий друк логотипу на сувенірній продукції.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ УФ-ДРУКУ?

УФ друк на сувенірах має наступні переваги:

  • друк логотипів та зображень з необмеженою кількістю кольорів;
  • пошаровий “об’ємний” друк з тактильним ефектом;
  • друк шрифта Брайля;
  • плавні градієнти та висока деталізація зображення;
  • глянцеве та матове лакування поліграфічної та сувенірної продукції;
  • одночасний кольоровий друк лаком та друк на сувенірах;
  • друк на предметах правильної циліндричної форми по колу (360°).

Повноколірний та об'ємний друк на блокнотахДрук по колу на пляшках для води

Крім перелічених можливостей, ультрафіолетовий друк робить однаково якісне та чітке нанесення логотипа чи будь-якого іншого кольорового зображення на різноманітних матеріалах. Ми виконуємо уф друк на сувенірах у м. Львів, використовуючи сучасні принтери нового покоління Mimaki, що мають опцію кругового нанесення “Kebab”.

ЩО ТАКЕ ГРАВІЮВАННЯ?

Лазерне гравірування – це метод нанесення логотипа, який особливо ефектно виглядає на металі. Ми використовуємо сучасний гравер, де надтонкий сфокусований лазерний промінь наносить деталізовані зображення на сувеніри, “випаровуючи” верхній шар матеріалу. При цьому механічний контакт з предметом відсутній, що захищає його від теплової деформації.

Гравіювання на металевих пляшках для водиЛазерне гравіювання на термочашках

Гравірування – це найшвидший безконтактний спосіб нанесення зображення на сувенірну продукцію. Автоматизований процес гравіювання одиниці продукції займає, як правило, хвилину або навіть менше.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ ГРАВІЮВАННЯ?

Основна переваги методу лазерного гравірування – це висока швидкість, чіткість та точність нанесення зображення будь-якої складності. Наш лазерний верстат з комп’ютерним управлінням забезпечує ідентичність нанесення із запрограмованим малюнком або написом.

Гравер наносить лінії товщиною до 0,02 мм, тому навіть найтонший візерунок виглядатиме естетично. Колір гравіювання залежить від кольору матеріалу, з якого виготовлено сувенір.

Витончене гравіювання логотипа на ручкахЛазерне гравіювання на кольорових термочашках

Гравіювання на металевих сувенірах можна комбінувати з кольоровим УФ-друком і отримати по-справжньому ексклюзивні сувеніри! Ця нова “фішка” брендування корпоративних подарунків неодмінно викличе захопливі погляди у ваших співробітників, клієнтів та партнерів. Радимо спробувати!

ЧИ МОЖНА ЗРОБИТИ ВЗІРЕЦЬ?

Щоб зрозуміти, як буде виглядати нанесення ми надамо вам взірці або можемо зробити пробний друк. Тестове нанесення розвіє ваші сумніви перед тим, як замовити весь тираж, а якість та ціна на уф друк та гравіювання у mark.hub вас приємно здивують!