fbpx

Брелки з логотипом – популярний корпоративний подарунок для клієнтів, партнерів та працівників. Він корисний, доступний та відмінно виконує іміджеву функцію, роками рекламуючи Ваш бренд.

 

Ми наносимо логотип чи будь-яке інше зображення на металеві, дерев’яні, пластикові та акрилові брелки.

 

Якщо брелок металевий, його можна забрендувати методом лазерного гравіювання. Основні переваги цього методу – це висока швидкість та чіткість нанесення. Мінімальна товщина лінії, яку наносить наш гравер, становить менше 0,02 мм. Тому будь-яке складне нанесення виглядає витончено та естетично.

Якщо ви бажаєте, щоб ми виконали кольоровий, яскравий чи об’ємний друк логотипа на брелках, тоді ми пропонуємо Вам УФ-метод. Ми використовуємо сучасний УФ-принтер, який друкує спеціальними чорнилами, що миттєво застигають під дією ультрафіолету. Для УФ-друку не важливий матеріал брелока, він робить однаково насичене, яскраве та стійке нанесення на будь-якій поверхні.

 

Замовити гравіювання чи УФ-друк на брелках у Львові можна у mark.hub. Ми ретельно підготуємо ваш макет в роботу, або розробимо дизайн макета, якщо у вас його немає. Також наше сучасне обладнання дозволяє забрендувати взірець, незалежно від обраного методу нанесення.