Футболки і реглани

  • Друкуємо з ідеальною насиченістю і чіткістю кольору
  • Здійснюємо друк на будь-яких поверхнях
  • Забезпечуємо високою стійкістю до атмосферних впливів
  • Здійснюємо повноколірний друк малюнків (CMYK)
  • Пропонуємо велику палітру кольорів.
залишити заявку

Футболки та реглани – продукція, яка допомагає заявити про себе. На сьогоднішній день потрібно докласти чималих зусиль, щоб підвищити впізнаваність своєї компанії і отримати прихильність колективу та партнерів. А якби все було простіше? Де знайти рішення, яке би було виконано швидко, презентабельно і якісно?

 

Виробництво MARK.HUB подбає про це.

 

Ми пропонуємо зробити вашу продукцію більш ефектною за допомогою сучасних технологій нанесення. Адже для створення унікального мерчу необхідно забрендувати його своїм фірмовим лого або ж прикрасити яскравим зображенням.

 

Якісне нанесення на твою продукцію підвищує статусність компанії.
З цим твердженням важко посперечатись, адже гарний настрій серед працівників, турбота про підлеглих, показують справжню професійність фірми. Все починається з уваги, так як майбутні клієнти, зауваживши, таку позитивну “погоду” у вашому колективі, неодмінно це оцінять і підвищать довіру до вашого бізнесу.

 

Завдяки власному виробництву, ми пропонуємо новітні технології друку:

  • шовкотрафаретний
  • термотрансфер
  • DTF (direct to film)

 

Тут все залежить від пантону кольору, насиченості, текстури, який хотілось би отримати. Саме тому перед друком на футболках і регланах, ми узгоджуємо всі деталі з замовником і підбираємо найоптимальніший варіант з приємною вартістю на футболки та реглани з друком і якісним виробництвом, який буде відповідати всім побажанням.

 

Види футболок та регланів для друку:

 

Ми наносимо друк на будь-яких видах матеріалів, це може бути як бавовна, віскоза, так і джерсі, поліестер.

 

Наша компанія займається брендуванням як футболок та регланів чоловічих, жіночих, так і дитячих. Друкуємо на текстилі: футболки з круглим вирізом, футболки з v-подібним вирізом, реглани на довгий рукав.

 

Здійснюємо оптові замовлення на друк на текстилі в кожен куточок України. Скориставшись нашими послугами, ви можете не переживати про оперативне виконання замовлення, надчітке виробництво і якісне нанесення зображення на ваш мерч. Ми цінуємо довіру наших клієнтів і виконуємо брендування на власному виробництві, щоб гарантувати вам відмінний результат.