DTF друк

  • Здійснюємо брендування на натуральних і синтетичних тканинах
  • Наносимо зображення любої складності
  • Виготовляємо продукцію як малими, так і великими тиражами
  • Надаємо низьку собівартість нанесення на виріб
  • Допоможемо з дизайном
  • Зробимо взірець
залишити заявку

Робимо нанесення на:

технологічні переваги нанесення

Стійке нанесення зображення

 

Завдяки методу DTF друку, ваш фірмовий логотип або деталізований малюнок надійно переноситься на матеріал. За допомогою цієї технології, зображення є стійким до прання та зовнішніх впливів. Це і дозволяє здійснювати нам якісний друк на довгий період часу.

Швидкість виконання

 

У себе на виробництві, ми виконуємо друк на новітньому обладнанні. Висока продуктивність технології дає нам можливість швидко і якісно друкувати різні принти та макети на вашій продукції.

Якісна деталізація малюнків та тонких ліній.

 

Технологія DTF дозволяє нам відтворювати всі кольори та різноманітні відтінки. Завдяки цьому методу, ми можемо створювати об‘ємні та фотографічні зображення з насиченим кольором. Будьте певні, що відмінна якість нанесення і високий рівень зображення вас приємно здивують.

Низька собівартість

 

Звичайно, вартість послуги складається із розмірів виробу, кількості товарів та складності нанесення. Ми гарантуємо найвигіднішу ціну на друк на ринку брендування продукції. Забезпечуємо невисоку вартість нанесення та робимо безкоштовний пробний взірець. Підходить для друку як великих, так і малих тиражів.

Складність нанесення.

 

Завдяки друку навіть на вигнутій поверхні і стабільному кольору на ній, метод DTF друку дозволяє нам наносити зображення будь-якої складності. Ця технологія досить складна, потребує підготовки та спеціальних навичок від виконавця. Ми забезпечуємо якісне виконання термотрансферу на тканину за рахунок нового обладнання та високої кваліфікації наших працівників.

Нанесення на будь-які поверхні

 

Друк можливо здійснити на натуральних, синтетичних і змішаних тканинах. У нас ви можете друкувати принт та фірмове лого різних відтінків та кольорів. Окрім цього, ми пропонуємо якісний друк на таких видах матеріалів: бавовна, синтетика, шкіра, полотно, флекс, джинс, хлопок, холст та деякі види жорстких матеріалів.

про технологію

Нова технологія УФ (ультрафіолетового) друку на одязі відома за різними назвами: DTF друк, термотрансфер, термоперенос, термодрук, яка здійснюється за допомогою чорнила на водній основі для друку на DTF – плівці (ПЕТ плівка), після чого матеріал потрапляє в сушку (шейкер), де наноситься спеціальний порошковий клей і відбувається його полімеризація тонким шаром на зображенні. Після фіксації клею, на зображенні залишається тільки вирізати отриманий відбиток і зробити термоперенесення текстилю за допомогою термопресу.

 

Цей метод дозволяє відтворити малюнок з плавними градієнтами, текстурою і насиченістю. Проведені випробування показали, що нанесення зображення на текстиль має високу еластичність, а також стійкість до прання без втрати якості зображення. У MARK.HUB, завдяки автоматизованій роботі і професіоналізму всієї команди, ми створюємо високоякісний друк, який виправдовує і перевищує очікування наших замовників.

В чому полягає суть процесу?

 

Малюнок друкується на спеціальному термотрансферному папері. Крім паперової основи, тут є тонкий плівковий шар: зображення потрапляє прямо на плівку і переноситься на одяг вже разом з нею. Щоб форма плівки повторювала контури малюнка, ми використовуємо спеціальний ріжучий пристрій – плоттер IECHO.

 

Аплікація на плівці/папері прикладається до потрібної речі: футболки, світшота, худі. Тканина та шар паперу поміщаються в термопрес, і механізм починає роботу: дає високий тиск та жар, щоб плівка розмістилась на відведене їй місце.

 

Коли минає потрібний час витримки, готова річ витягується з-під термопресу. Як тільки малюнок охолоне, забрендований одяг можна використовувати. 

 

Завдяки технології DTF друку , ми відтворимо зображення будь-якої складності і в найближчі терміни. Ми здійснюємо друк на спортивному одязі, куртках, еко сумках і текстилі… і це далеко не весь список. Високий рівень обслуговування, величезний досвід роботи і команда-професіоналів здійснять нанесення, яке ви неодмінно оціните.

 

Замовляй і будемо творити красу разом з компанією MARK.HUB.