Термочашки і термоси

залишити заявку

Що подарувати колегам? Так, щоб подарунок був корисним, довговічним, викликав позитивні емоції, нагадував про бренд та не загубився десь у шухляді з непотрібними речами? Радимо звернути увагу на термочашки та термоси – стильні та практичні речі, актуальні цілий рік.

 

Зараз ринок пропонує різноманіття термочашок та термосів різних кольорів, розмірів та форм. Головне, обрати. А ми у mark.hub допоможемо зробити їх ексклюзивними.

 

Ми пропонуємо друк логотипа чи будь-якого іншого зображення на термочашки і термоси різними методами, залежно від макету та матеріалу.

 

Зазвичай, багато моделей термочашок та практично усі термоси виконані з металу. Тому вони відмінно підходять для лазерного гравіювання. Наш гравер виконує нанесення з мінімальною товщиною лінії до 0,02 мм.

Це дозволяє нам зробити надчітке, деталізоване нанесення будь-якої складності. Гравіювання виглядає лаконічно та ніколи не зітреться.

 

Якщо Ви бажаєте, щоб нанесення було кольоровим, об’ємним чи по всій площині предмета – тоді ми надрукуємо логотип чи зображення на ультрафіолетовому принтері.

 

УФ-нанесення немає обмеження у кольорі, воно може бути об’ємне, фактурне, градієнтне чи виконане безперервно по колу, якщо термос чи термочашка мають циліндричну форму. Ми наносимо УФ-зображення на будь-які матеріали та вироби різної величини. Нанесення завжди яскраве та стійке до механічних впливів.

 

Кожна з технологій, які ми застосовуємо для брендування, дозволяє зробити для Вас взірець. Ми виконуємо нанесення, ідентичне до Вашого макета. Якщо Ви не маєте макета, наші дизайнери підготують його для Вас.