Лазерне гравіювання

  • підготуємо ваш макет для нанесення
  • зробимо взірець
  • проконсультуємо
  • робимо від 5 штук
  • беремося за замовлення "на вчора"
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

робимо нанесення на матеріалах

метал
шкіра
еко шкіра
еко картон

технологічні переваги нанесення

ВИСОКА ШВИДКІСТЬ ГРАВІЮВАННЯ

Основна переваги методу лазерного гравірування – це висока швидкість нанесення. Ми працюємо на найновішому обладнані, де весь процес гравіювання одиниці продукції займає, як правило, хвилину або навіть менше. Швидкість виконання всього замовлення залежить від тиражу.

БЕЗПЕЧНІСТЬ ДЛЯ МАТЕРІАЛУ

Лазерний промінь має малу зону впливу на матеріал, що убезпечує його від перегрівання та появи тріщин чи деформацій. Наш гравер має спеціальну робочу поверхню з різними кріпленнями, які надійно зафіксовують предмет. Тому ми з впевненістю гарантуємо, що ваші сувеніри у надійних руках!

ВИСОКА ДЕТАЛІЗАЦІЯ НАНЕСЕННЯ

Потужності лазерного гравера дозволяють нам не боятись складних проєктів та наносити надчіткий малюнок або напис будь-якої складності з мінімальною товщиною лінії 0,02 мм. Ми можемо змінювати потужність лазера і відстань між лінзою і поверхнею, створюючи таким чином складне зображення з високою деталізацією. Нанесення, виконане у нашій студії, завжди ідентичне до запрограмованого малюнку.

МОЖЛИВІСТЬ ЗРОБИТИ ВЗІРЕЦЬ

Лазер “випаровує” верхній шар, тому колір нанесення завжди залежить від матеріалу виробу. Ми гравіюємо такі матеріали, як метал, метал з різним покриттям, шкіра, екошкіра, екокартон. Для деяких типів поверхонь, щоб переконатись, як буде виглядати гравіювання, ми пропонуємо зробити взірець. Пробне нанесення розвіє ваші сумніви перед тим, як замовити весь тираж.

про технологію

Лазерне гравіювання – найшвидший безконтактний спосіб нанесення чіткого зображення на сувенірну продукцію. Ми працюємо на сучасному обладнанні, де надтонкий сфокусований лазерний промінь наносить деталізовані зображення на предмет, знімаючи (випаровуючи) верхній шар матеріалу. При цьому механічний контакт з предметом відсутній. Таким чином ми виключаємо можливість пошкодження, появи сколів, тріщин, теплової деформації тощо.

 

Процес гравірування у mark.hub керується комп’ютерною системою, що практично виключає людський фактор і мінімізує відсоток браку. Наш лазерний верстат з комп’ютерним управлінням забезпечує ідентичність нанесення із запрограмованим малюнком або написом. Тому ми завжди отримуємо чіткі, деталізовані зображення з високою роздільною здатністю.

 

Ми готові експериментувати з нанесенням будь-якої складності та тиражами різного розміру. Ми гравіюємо на металі, шкірі, екошкірі, екокартоні. Це можуть бути як плоскі, так і об’ємні предмети, а також предмети, які потребують делікатного поводження.

Зазвичай ми брендуємо цим методом сувенірну та рекламну продукцію, таку як:

  • металеві пляшки для пиття, термочашки і термоси;
  • повербанки і флешки;
  • обкладинки блокнотів та щоденників;
  • брелоки, запальнички, мультитули;
  • металеві ручки.

Як показує наш досвід та тисячі забрендованих сувенірів, лазерне гравіювання логотипа чи інших зображень довговічне та не стирається з часом.

 

Весь процес нанесення у нашій студії автоматизований, що значно прискорює отримання результату. Тривалість гравіювання залежить від тиражу. Весь процес, як правило, займає кілька хвилин, якщо тираж малий.