Пляшки для пиття

залишити заявку

Пляшки для пиття – сучасний маст-хев. Використання власної пляшки для води значно зменшує кількість пластикових одноразових пляшок та позитивно впливає на здоров’я, так як мотивує пити воду щодня. Тому брендовані пляшки для води – безпрограшна ідея для корпоративного подарунка колегам та партнерам.

 

Пляшки для води насправді бувають різні: з карабіном, який чіпляється на рюкзак, спортивні пластикові з зручним носиком для пиття, вакуумні термопляшки, що довго “тримають” температуру напою тощо. Окрім того, пляшки різняться за кольором, розміром, формою.

 

Ми пропонуємо піти далі і зробити пляшки для води по-справжньому унікальними. Щоб створити ексклюзивну річ, варто прикрасити її ексклюзивним нанесенням!

 

Це може бути друк логотипа на пляшках або нанесення зображення будь-якої складності. Наприклад, металеві пляшки для води виглядають презентабельно і статусно, якщо на них зробити лазерне гравіювання.

Пластикові, металеві пляшки, а також пляшки з різним покриттям ми брендуємо методом ультрафіолетового друку. Він дозволяє зробити об’ємне, текстурне, повноколірне, яскраве нанесення на будь-якій поверхні.

 

Ефектно виглядає круговий УФ-друк на пляшках, які мають правильну циліндричну форму. Кругове нанесення – це опція, що дозволяє друкувати зображення на предметах циліндричної форми безперервно по колу. Ваші працівники, партнери та клієнти будуть в захваті від такого стильного подарунка.

 

Ми працюємо на сучасному обладнанні, тому гарантуємо високу якість нанесення. Для брендування пляшок для води ми використовуємо новий гравер та сучасний ультрафіолетовий принтер. Залежно від типу пляшок і Вашого макету ми порекомендуємо вам оптимальний метод нанесення. Якщо Ви не маєте макета, ми підготуємо його для Вас. Обидва методи дають можливість зробити взірець, перед тим як замовити брендування всього тиража.