Чохли для телефонів

залишити заявку

Чохол – це не лише захист гаджета, а й засіб самовираження, чи не так? Ми завжди обираємо чохол, який відповідає нашому світосприйняттю. Це може бути брутальний металевий чохол, лаконічний шкіряний або силіконовий чохол з цікавим малюнком.

 

Ми пропонуємо Вам дати волю креативу і створити чохли з унікальним дизайном. Використовуючи сучасну технологію ультрафіолетового друку, на плоску поверхню чохла можна нанести, до прикладу, об’ємний логотип компанії або інший малюнок будь-якої складності.

 

Точне перенесення повноколірних зображень, друк об’ємних малюнків, плавні градієнти, покращена деталізація – усе це переваги УФ-друку.

Наш УФ-принтер виконує друк на чохлах без обмежень у кольорі та робить однаково яскраве нанесення на прозорих, темних та світлих моделях.

 

УФ-принтер друкує на поверхні чохла спеціальними чорнилами, які швидко застигають під впливом ультрафіолету. Нанесення має яскравий та насичений колір, довговічне, стійке до вигорання та механічних впливів.

 

Ми виконуємо друк на силіконових чохлах, брендуємо шкіряні та металеві чохли для смартфонів та надаємо можливість зробити взірець.