Мультитули

залишити заявку

Мультитули з логотипом – це практичний подарунок, який ніколи не припаде пилом. Ці компактні інструменти завжди під рукою та незамінні в побуті, на відпочинку чи на роботі.

 

Ми допоможемо Вам персоналізувати мультитули, зробивши на них оригінальне нанесення сучасними методами брендування, такими як:

  • лазерне гравіювання, що виглядає виграшно та презентабельно на металевих мультитулах або складних ножах;
  • ультрафіолетовий друк, який дозволяє здійснити повноколірне, об’ємне нанесення логотипу чи іншого зображення на будь-яку поверхню та площину різної величини.

Кожен з цих методів дозволяє зробити іменні подарунки. Наприклад, мультитули з гравіюванням ініціалів для кожного працівника. Або ж подарувати мультитул з уф-друком об’ємного логотипа компанії та ініціалами.

 

Залежно від Вашого макета, ми допоможемо Вам обрати оптимальний метод нанесення або розробимо дизайн макета, якщо у Вас його немає.

 

Ми здійснюємо друк логотипів на інструментах, складних ножах, кейсах з інструментами, мультитулах, рулетках тощо. Працюємо без підрядників тому особисто гарантуємо якість та оперативні терміни виконання замовлення.