Рекламна продукція

залишити заявку

Друк на сувенірній продукції

Творча база mark.hub – це команда досвідчених технологів та дизайнерів, за плечима яких тисячі забрендованих сувенірів та поліграфії. Ми розуміємо, наскільки бізнесу важливо виділятись в умовах жорсткої конкуренції, тому завжди творчо підходимо до кожного вашого замовлення і пропонуємо нестандартні рішення брендування корпоративних сувенірів.

 

Ми наносимо логотипи чи інше зображення будь-якої складності на сувенірну продукцію, використовуючи нове, сучасне обладнання: ультрафіолетовий принтер з функцією друку по колу, автоматизований гравер та плотер, що здійснює порізку та висічку будь-якої форми.

 

Окрім брендування сувенірів, ми виготовляємо стікери та стікерпаки, магніти, листівки та пластикові картки.

 

Сувенірна, рекламна та промо продукція використовується для багатьох цілей, серед яких:

  • подарунки для працівників на день народження компанії чи на інші важливі події;
  • “welcome-pack” для новачків;
  • сувеніри з логотипом як подарунок клієнтам та партнерам;
    промо-продукція для корпоративних заходів.

Для кожного типу сувенірної продукції характерна сезонність. Наприклад, пляшки для води з логотипом популярні влітку, блокноти та щоденники – восени, а термочашки, термоси і вітальні листівки – взимку.

 

Як показує наш досвід, є сувенірна продукція, яка актуальна цілий рік. Це повербанки і флешки, екосувеніри з логотипом, стікери і стікерпаки, мультитули та брелоки, ручки та олівці.

 

Залежно від ваших потреб та використовуючи сучасне обладнання, ми нанесемо Ваш макет на сувенірну продукцію. Якщо макета немає, наші дизайнери розроблять його для Вас. Залежно від макета та обраної сувенірної продукції під брендування ми запропонуємо Вам оптимальний метод нанесення: повноколірне, об’ємне ультрафіолетове нанесення, деталізоване гравіювання, друк лаком чи фігурна висічка на поліграфії.