Шовкотрафаретний друк

 • Здійснюємо друк на будь-яких поверхнях
 • Пропонуємо велику палітру кольорів
 • Здійснюємо повноколірний друк малюнків (CMYK)
 • Друкуємо з ідеальною насиченістю і чіткістю кольору
 • Забезпечуємо високою стійкістю до атмосферних впливів
 • Рекомендуємо до друку великих тиражів
 • Надаємо безкоштовний взірець
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Друкуємо на продукції:

куртках
одязі
тканині
еко сумках
крафт пакетах
рюкзаках
парасолях

технологічні переваги нанесення

Візуальні WOW-ефекти

Шовкотрафарет дозволяє здійснювати брендування більш яскравими та насиченими кольорами. Завдяки кращому проникненню фарби в матеріал, можна відтворити чіткіше зображення ніж при інших методах нанесення. Більше того, фарбу можна наносити в декілька слоїв, що допомагає нам створити приємний на дотик і виразний друк.

Довговічність

При нанесенні друку на тканину висушені при нагріванні відбитки витримують повторне прання без розтріскування та пошкодження. Крім того, до чорнила можна додавати речовини і покриття, щоб забезпечити їхню стійкістю до навколишніх чинників при носінні. Саме це і дозволяє зображенню на різних основах прослужити довгі роки.

Широкий спектр матеріалів

Новітня технологія, за допомогою якої, ми здійснюємо деталізовані зображення і якісне нанесення на ваш мерч. Друкуємо на різноманітних видах тканини: бавовні, поліестрі, віскозі, нейлоні і шовку та натуральних матеріалах. За допомогою трафаретних верстатів можна брендувати продукцію на будь-який смак, адже їх можливості не обмежуються розмірами і формами.

Вигідна вартість і великі обсяги друку.

Порівнюючи з іншими видами нанесення, шовкотрафарет вирізняється дешевою ціною на друк.При брендуванні великих тиражів є більш рентабельним обирати саме цей вид друку. За рахунок того, що ціна одного відбитка залишається досить низькою, а ресурс форми із зображенням дуже великий.

про технологію

Шовкографія  ( шовкодрук, шовкотрафарет ) – один з найпопулярніших видів друку. Під час нанесення зображення використовуються спеціальні форми ( трафарети ) для проникнення фарби на тканину.  Завдяки такому методу легко отримати повноколірний принт на будь-які речі – футболки, поло, толстовки, рюкзаки або кепки. 

 

Команда MARK.HUB має великий досвід у відтворенні унікального друку за допомогою цієї технології. Ми пропонуємо вам брендування продукції з фірмовим лого або яскравим принтом від 10 шт. і гарантуємо високу якість нанесення,  та максимальну уважність до кожної деталі.

 

Під час  друку на вашому мерчі за допомогою технології шовкотрафаретного друку, ми відтворюємо зображення в результаті продавлювання фарби крізь трафарет на тканину або одяг в процесі руху ракеля по формі. Це дозволяє повторити відтінок кольору, який вам необхідний.

 

Існує декілька етапів створення  :

 • виготовлення трафарету;
 • заповнення форми фарбою;
 • створення знімка;
 • закріплення логотипу, символа, зображення до точного висихання.

 

Ми підходимо вкрай скурпульозно і відповідально до своєї роботи, адже наші клієнти варті лише найкращого. Звернувшись до нас, ви отримаєте креативне брендування корпоративний мерчу, яке вразить і вас, і ваших колег.

На якому мерчі найкраще застосовувати шовкодрук?

 

Ми працюємо з друком на текстильних виробах вже довгий час, тому у нас ви знайдете велике різноманіття вибору сувенірної продукції для нанесення вашого фірмового лого і отримаєте якісне виконання усіх ваших побажань. 

 

Ловіть декілька ідей для корпоративного мерчу за допомогою методу трафаретного друку:

 

 1. Футболки та поло.
 2. Світшоти, реглани.
 3. Худі, кенгуру з застібкою, безрукавки
 4. Кепки, бейсболки.
 5. Рюкзаки, сумки та бананки.
 6. Еко-сумки.
 7. Крафтові пакети.
 8. Парасольки.

 

Вибір продукції дуже широкий і крім цього, ми готові почути всі ваші цікаві думки та створити креативне і унікальне нанесення. Досить вагатись, швидше замовляйте друк на продукції оптом, і насолоджуйтесь результатом та приємними емоціями.