Стікери та стікерпаки

  • виготовляємо наклейки будь-якої складності
  • зробимо порізку кожного стікера поштучно
  • фігурна висічка кожної наклейки у стікерпаці
  • точна передача кольорів, чіткість і деталізація
  • реалізуємо вашу ідею у креативному дизайні
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

застосовуємо технології

Переваги використання наклейок

СУЧАСНИЙ ПОДАРУНОК

Стікерпаки з креативним дизайном – популярний подарунок для співробітників, партнерів та клієнтів. Стікери з набору можна наклеїти на ноутбук, чохол, обкладинку блокнота. Вони відмінно підвищують імідж компанії і покращують впізнаваність бренда.

ЯСКРАВА РЕКЛАМА

Наклейки з логотипом або будь-яким іншим зображенням – доступний спосіб брендування рекламної продукції або упаковки. Ми друкуємо малюнки будь-якої складності з необмеженою кількістю кольорів, тому реалізуємо будь-яку креативну ідею.

СТВОРЮЄМО ДИЗАЙН

Унікальний стікерпак чітко транслює корпоративну культуру компанії. Ми пропонуємо розробку оригінального дизайну стікерів згідно Ваших побажань, щоб передати настрій та ще краще популяризувати Ваш бренд.

НАДРУКУЄМО ІДЕЮ

Якщо Ви маєте дизайн або макет корпоративного стікерпака чи будь-яких інших рекламних наклейок, ми з радістю надрукуємо їх, використовуючи сучасний УФ-принтер. Ваші наклейки матимуть високу деталізацію та чіткість нанесення.

дизайн і друк стікерпаків та стікерів

Виготовлення стікерпаків та стікерів – популярна послуга у mark.hub. Наклейки з власним дизайном підвищують популярність бренду і піднімають настрій кожному. Це оригінальний рекламний засіб та сучасний подарунок для колег, партнерів і клієнтів.

 

Яка різниця між стікером та стікерпаком? Стікер – це наклейка з будь-яким зображенням, написом або логотипом, тоді як стікерпак – це набір тематично об’єднаних наклейок, компактно розміщених на одному листі переважно А5-формату. Стікери з набору можна наклеїти на ноутбук, чохол телефону, обкладинку блокнота тощо.

 

Ми виконуємо друк наклейок, використовуючи сучасний ультрафіолетовий принтер. УФ-друк робить нанесення спеціальними чорнилами, які миттєво застигають під дією ультрафіолету, що гарантує точну передачу кольорів та чіткість зображення.

Коли наклейки надруковані, ми використовуємо наш плотер, щоб зробити контурну порізку. Тоді кожну наклейку можна легко взяти зі стікерпаку.

 

Ми виготовляємо наклейки з малюнками будь-якої складності та працюємо без підрядників. Тому особисто гарантуємо якість та швидкі терміни виготовлення стікерів. Мінімальне замовлення – 100 шт.

 

Тематичні наклейки з власним дизайном все більше набирають популярності серед сучасних компаній. Здивуйте співробітників та клієнтів, подарувавши їм унікальний та веселий стікерпак!

галерея відео