fbpx

Зарядні пристрої

залишити заявку

Бездротові зарядні пристрої – сучасне рішення, що дозволяє позбутися безлічі дротів. Тепер, щоб зарядити смартфон, його достатньо просто покласти на станцію. Таким чином, відпадає необхідність під’єднувати кабель безпосередньо до гаджета. При цьому станція повинна бути ввімкнена в мережу.

 

Якщо Ви плануєте стаціонарне використання бездротового зарядного пристрою вдома чи в офісі, Ви неодмінно оціните його зручність та практичність.

 

Тенденція використання технології безконтактної зарядки невпинно зростає. Тому, бездротові зарядні пристрої – це сучасний та практичний подарунок для кожного.

 

Ми пропонуємо Вам зробити цей сувенір ще більш презентабельним, забрендувавши його. Площа девайса дозволяє нанести логотип або оригінальний малюнок будь-якої складності.

Ми виконуємо друк на бездротових зарядках методом ультрафіолетового друку. Наш сучасний ультрафіолетовий принтер друкує повноколірні зображення, наносить плавні градієнти або може зробити нанесення об’ємним завдяки пошаровому друку.

 

Ваші клієнти, партнери та колеги неодмінно оцінять брендовані бездротові зарядні пристрої в якості подарунка. А неординарне нанесення неодмінно викличе ефект “WOW”!

 

Ми залюбки підготуємо та надрукуємо Ваш макет, або розробимо дизайн, якщо у Вас його немає. За необхідності, можемо зробити взірець.