Ручки та олівці

залишити заявку

Ручки та олівці з логотипом – популярний та доступний рекламний носій. Вони мають довгий термін служби та весь час ненав’язливо нагадують про Ваш бренд.

 

Ви можете сформувати презентабельний подарунковий набір для колег чи партнерів. Наприклад, ручки гарно доповнюють брендовані блокноти та ділові щоденники, а олівці гармонійно виглядають поруч з екоблокнотами.

 

Ми використовуємо сучасний друк на ручках та олівцях, які, незважаючи на малу площу для нанесення, дозволяють нам створити оригінальні корпоративні сувеніри з креативним дизайном.

 

До прикладу, металеві ручки можна забрендувати методом лазерного гравіювання. Основні переваги цього методу – це швидкість, точність та висока деталізація.

Навіть найтонші лінії нанесення проглядаються чітко. Гравіювання не зітреться з часом, виглядає стримано та по-діловому лаконічно.

 

Якщо ж ви бажаєте отримати кольорове або об’ємне нанесення, тоді ми пропонуємо Вам надсучасний метод ультрафіолетового друку. Наш УФ-принтер оперативно та у чіткій відповідності з макетом друкує зображення будь-якої складності на ручках та олівцях, незалежно від матеріалу предмета.

 

Окрім того, УФ-принтер дозволяє нам робити друк на ручках безперервно по колу. Тільки уявіть, як ефектно виглядатиме друк об’ємного логотипа на олівцях або кругове нанесення зображення на ручках. Ваші колеги та партнери неодмінно здивуються та надовго запам’ятають такий подарунок.