Пластикові картки

  • виготовимо картки з індивідуальним розміром
  • створимо бейджі для конференцій
  • перепустки в офіс з друком логотипа
  • нанесемо зображення на всю площину картки
  • допоможемо з дизайном
  • зробимо взірець
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

застосовуємо технології

переваги пластикових карток

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ РОЗМІР

Ми виготовляємо пластикові картки, перепустки в офіс, бейджі для конференцій з високоякісного полівінілхлориду (ПВХ). Виконуємо порізку карток з індивідуальним розміром.

ПОВНА ЗАЛИВКА ПЛОЩИНИ

Полівінілхлорид (ПВХ) має гладку, рівну поверхню, яка ідеально підходить для нанесення зображення будь-якої складності та повної заливки фарбою картки чи бейджа.

ДРУК БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ У КОЛЬОРІ

Ми виконуємо друк на пластикових картках, перепустках та бейджах використовуючи сучасний ультрафіолетовий принтер. Він дозволяє виконувати повноколірне, об’ємне нанесення будь-якої складності.

ЗРОБИМО ВЗІРЕЦЬ

Для порізки і брендування пластикових карток, пропусків та бейджів з індивідуальним розміром ми використовуємо власне сучасне обладнання, тому можемо виготовити для Вас взірець.

технологія виготовлення пластикових карток

Виготовлення пластикових карт – одна з популярних послуг у mark.hub. Ми створюємо пластикові перепустки для входу в офіс, бейджі для конференцій, пластикові карти з індивідуальним розміром.

 

Для брендування карток ми використовуємо багатофункціональний ультрафіолетовий принтер. Він дозволяє нам робити повноколірний друк на пластикових картах, наносити логотипи, персоналізовану інформацію та робити повну заливку площини картки чи бейджа.

 

УФ-друк гарантує точну передачу кольорів та високу деталізацію нанесення. Ми друкуємо зображення будь-якої складності та можемо зробити фактурний друк на пластикових картках. Ультрафіолетовий друк – це сучасна технологія, яка дозволяє зробити взірець.

Для створення пластикових карток ми використовуємо високоякісний полівінілхлорид (ПВХ). ПВХ – це негорючий матеріал, стійкий до впливу багатьох агресивних хімічних речовин, несприятливих погодних умов, вологи та ультрафіолетових променів. Не схильний до корозії та не містить важких металів.

 

Завдяки своїм властивостям та легкій вазі, цей матеріал широко застосовується в рекламі: для оформлення вітрин магазинів та торгових точок, для створення рекламних банерів та плакатів тощо.

 

Листи полівінілхлориду мають гладку, рівну поверхню, яка ідеально підходить для нанесення. Для порізки і брендування пластикових карток, перепусток та бейджів з індивідуальним розміром ми використовуємо власне сучасне обладнання, тому гарантуємо швидкість та якість виготовлення.