ЕКО продукція

залишити заявку

Все більше компаній усвідомлюють свою персональну відповідальність перед суспільством та довкіллям та намагаються зменшити власний сміттєвий слід. Ось чому друк на еко продукції стає настільки популярним. Подарувати еко сувеніри з логотипом співробітникам, партнерам та клієнтам означає бути в тренді, дбати про людей та про навколишнє середовище.

 

До еко продукції відносяться:

  • блокноти з обкладинкою з еко-картону;
  • еко ручки з корпусом із бамбука, переробленого паперу або картону;
  • олівці з натурального дерева;
  • еко стакани з бамбукового чи рисового волокна;
  • ланч-бокси з бамбукового чи пшеничного волокна;
  • дерев’яні флешки під гравіювання.

Ми виконали брендування не однієї тисячі еко сувенірів, тому залюбки порадимо Вам, яке нанесення буде краще виглядати на тих чи інших подарунках. Ми виконуємо друк на рекламних сувенірах, використовуючи сучасний УФ-принтер, робимо гравіювання і застосовуємо плотер для фігурної порізки поліграфії.

 

Наприклад, еко-ручки або дерев’яні олівці з об’ємним друком логотипа відмінно поєднуються з еко-блокнотами.

Повноколірний ультрафіолетовий друк на обкладинці блокнота можна доповнити фігурною висічкою.

 

Щоб поліграфія виглядала стильно та лаконічно, ми виконуємо вибірковий друк лаком для матового чи глянцевого ефекту.

 

На обкладинку з еко-картону також можна нанести малюнок методом лазерного гравіювання. Ми використовуємо сучасний гравер, який робить малюнок з максимально чіткими та тонкими лініями (до 0,02 мм).

 

Бамбукові ланч-бокси та еко горнятка відмінно поєднуються у комплект, який можна забрендувати в єдиному корпоративному стилі. Яскравий, складний ультрафіолетовий друк на еко сувенірах завжди виглядає ефектно, вдало виділяючись на пастельних тонах пшеничного чи бамбукового волокна.

 

Друк на сувенірах – головний напрямок нашої роботи. Ми нанесемо Ваш макет на сувенірну еко продукцію, залежно від ваших потреб, макету та використовуючи сучасне обладнання. Якщо макета немає, наші дизайнери розроблять його для Вас. Кожна з технологій дозволяє зробити взірець, перед тим як замовити тираж.