Повербанки і флешки

залишити заявку

Без повербанка чи флешки важко уявити сучасне динамічне життя. Тому ці гаджети в якості корпоративного подарунка ніколи не втратять своєї актуальності.

 

Ми у mark.hub виконуємо друк на повербанках та флешках методом ультрафіолетового друку або робимо нанесення, використовуючи сучасний лазерний гравер.

 

Як зрозуміти, яку технологію найкраще обрати для брендування корпоративних сувенірів? Все залежить від макету, складності нанесення, матеріалу, з якого виготовлено гаджет і, звісно, від ваших побажань.

 

До прикладу, на металевих повербанках та флешках дуже ефектно виглядає лазерне гравіювання. Основна переваги методу лазерного гравірування – це висока швидкість та чіткість нанесення.

 

Надтонкий сфокусований лазерний промінь наносить деталізовані зображення на предмет, знімаючи (випаровуючи) верхній шар матеріалу. При цьому механічний контакт з предметом відсутній, що виключає можливість появи тріщин, деформації та інших пошкоджень.

Наш гравер наносить надтонкі лінії (до 0,02 мм), тому навіть складне нанесення виглядатиме витончено та естетично. Колір гравіювання залежить від кольору матеріалу, з якого виготовлено гаджет. Щоб зрозуміти, як буде виглядати нанесення ми надаємо взірці або можемо зробити пробне нанесення на 1 одиниці.

 

Якщо ви бажаєте, щоб нанесення було кольорове, яскраве чи об’ємне, тоді ми виконуємо друк на повербанках та флешках на УФ-принтері спеціальними чорнилами, що застигають під дією ультрафіолету. Для УФ-друку не важливий матеріал гаджета, він робить однаково насичене, яскраве та стійке нанесення на будь-якій поверхні.

 

Плоска поверхня флешки чи повербанка дає нам необмежені варіанти для творчості. Ми можемо нанести малюнок по всій площині гаджета, або надрукувати об’ємний логотип. Технологія також дає можливість зробити 1 взірець перед тим як замовити УФ-друк на повербанках чи флешках.

 

Ми ретельно підготуємо ваш макет в роботу, або розробимо дизайн макета, якщо у вас його немає. Працюємо на сучасному обладнанні без підрядників, тому особисто гарантуємо якість брендування.