10 Вересня 2021

УФ друк на сувенірах: нові можливості брендування

Ультрафіолетовий (УФ, UV) друк відкриває необмежені можливості для творчості у сфері брендування корпоративних сувенірів. Тому ми застосовуємо цей універсальний метод друку, щоб ваші колеги, партнери та клієнти неодмінно сказали “WOW” від отриманого подарунка!

Це кольоровий друк логотипа на блокнотах та щоденниках, друк будь-якого зображення по колу на пляшках, термокружках, термосах, об’ємне нанесення логотипа на повербанках, флешках, а також друк на чохлах, магнітах, олівцях, горнятах тощо.

МОЖЛИВОСТІ УФ-ПРИНТЕРА

У нашій роботі ми використовуємо УФ-принтери нового покоління Mimaki. Вони роблять повноколірне нанесення логотипа на сувенірах спеціальними чорнилами, що миттєво застигають на поверхні виробу під впливом ультрафіолету. Швидкість застигання гарантує стійкість нанесення та насиченість кольору.

Кожен принтер має функцію друку лаком для матового чи глянцевого ефекту. Вибіркове лакування виблискує на світлі та привабливо виглядає на вітальних листівках та обкладинках блокнотів.

Об'ємне нанесення на обкладинці блокнотаУльтрафіолетовий друк новорічних листівок

Наші УФ-принтери дають можливість друку логотипа або будь-якого іншого зображення з необмеженою кількістю кольорів на різних поверхнях та матеріалах. Також вони оснащені опцією кругового нанесення, тому ми друкуємо як на плоских так і на випуклих поверхнях, таких як ручки, олівці, чашки, пляшки для води, термоси тощо.

Круговий друк на пляшках для води

Щоб нанести зображення на всю площину термочашки чи пляшки по колу, важливо, щоб предмет був правильної циліндричної форми та не мав виступаючих елементів.

УФ-ДРУК: СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ

Ми виконуємо УФ-друк на різних сувенірах і завжди підходимо до кожного замовлення індивідуально. Ми прагнемо, щоб ви отримали ексклюзивну продукцію та були задоволені якістю нанесення на всі 100! Залежно від типу продукції, ми підбираємо різні варіанти брендування. Нижче ми перелічили деякі з них.

1Кольоровий друк на блокнотах та ділових щоденниках дозволяє зробити їх іменними, виконати вибіркове лакування, зробити друк логотипа на щоденниках об’ємним або нанести зображення будь-якої складності на всю обкладинку. Блокноти та щоденники з друком – це презентабельні подарунки, які завжди позитивно впливають на імідж компанії.

УФ-нанесення логотипа з градієнтом на блокнотахПовноколірний та об'ємний друк на блокнотах

2Друк на ручках та олівцях – це можливість створити популярний та доступний рекламний носій з довгим терміном служби.Тільки уявіть, як ефектно виглядатиме нанесення об’ємного логотипа на олівцях або круговий друк зображення на ручках!

Об'ємний уф-друк на ручкахУльтрафіолетовий друк на ручках

3Нанесення логотипу на повербанках та флешках – ще одна популярна послуга у mark.hub. Плоска поверхня флешки чи повербанка дає нам необмежені варіанти для брендування. Ми можемо нанести малюнок по всій площині гаджета або надрукувати об’ємний логотип.

Об'ємне нанесення на повербанках Xiaomi

4УФ друк на термочашках, термосах, а також кольоровий друк на пляшках для води – це можливість створити подарунки, що будуть актуальними цілий рік. Якщо пляшка чи чашка мають правильну циліндричну форму, ми можемо нанести зображення будь-якої складності по колу.

Об'ємний друк зображення з градієнтом на термочашкахДрук по колу на пляшках для води

5Кольоровий УФ друк дозволяє створити чохли з унікальним дизайном. На плоску поверхню чохла можна нанести, до прикладу, об’ємний логотип компанії або інший малюнок будь-якої складності.

Друк на чохлах для смартфонівУльтрафіолетовий друк на силіконових чохлах

За допомогою сучасних УФ-принтерів ми не лише брендуємо сувеніри, а й створюємо стікери та стікерпаки з високою роздільною здатністю, виготовляємо магніти, листівки та пластикові картки. Технологія УФ-друку дозволяє зробити взірець, перед тим як замовити тираж.

Стікерпаки з контурною порізкою наклейокВиготовлення та друк на пластикових картках

Залежно від ваших потреб та використовуючи обладнання нового покоління, ми нанесемо ваш макет на сувенірну продукцію або розробимо дизайн макета, якщо у вас його немає. Ми готові до непростих задач і завжди шукаємо креативний підхід у брендуванні, щоб створити для вас по-справжньому ексклюзивні сувеніри!