28 Вересня 2021

Корпоративні стікерпаки як сучасний тренд

Стікерпак – це набір різних наліпок, компактно розміщених на одному листі і об’єднаних спільною темою. Такий сет наклейок – це популярний корпоративний подарунок для співробітників, клієнтів та партнерів. Він доступний по бюджету, має “фановий” вигляд та позитивно впливає на впізнаваність та імідж компанії.

Якщо стікерпак – це різні наклейки в єдиному корпоративному стилі, тоді стікери – це набір однакових наліпок. Їх можна використати як метод брендування рекламної продукції. Ми виготовляємо стікерпаки та стікери, а також виконуємо фігурну висічку кожної наклейки у стікерпаці чи плотерну порізку кожного стікера поштучно.

ДИЗАЙН ТА ДРУК НАЛІПОК

Друк стікерів займає високу позицію у рейтингу ТОП-замовлень у mark.hub. Ми виконуємо друк наклейок у м. Львів, використовуючи УФ-принтери нового покоління Mimaki.

УФ-принтер друкує спеціальними чорнилами, які вмить застигають під дією ультрафіолету на поверхні самоклеючої плівки. Швидкість застигання – це гарантія насиченості кольору і стійкості зображення. Нанесення не змащується під час друку і не вигорає з часом.

Виготовлення стікерпаків з контурною порізкоюДрук зображення на голографічній плівці

Ультрафіолетовий принтер керується комп’ютерною системою, що зводить до мінімуму людський фактор і забезпечує друк стікерпаків у чіткій відповідності з макетом. Якщо у вас немає макета, ми з радістю запропонуємо вам дизайн стікерів згідно ваших побажань та фірмової стилістики.

Ми виготовляємо наклейки з малюнками будь-якої складності та чіткою деталізацією зображення. Коли наклейки надруковані, ми використовуємо наш плотер, щоб зробити контурну порізку наліпок у стікерпаці. За потреби, ми зробимо порізку кожного стікера поштучно.

Стікерпаки з контурною порізкою наклейокВиготовлення голографічних наклейок

ІДЕЇ ВИКОРИСТАННЯ СТІКЕРІВ

Подарунок – це завжди емоції. Тому фанові наліпки, об’єднані у стікерпак – відмінний варіант для корпоративного сувеніра. Креативний дизайн наклейок неодмінно викличе посмішку у людини, якій ви подаруєте стікерпак вашої компанії.

Усі ми зазвичай клеїмо різнокольорові брендовані стікери на чохол телефону, на обкладинку блокнота, на ноутбук тощо. Таким чином наліпки працюють як ненав’язлива реклама, оскільки відмінно привертають увагу, піднімають настрій та запам’ятовуються.

Ультрафіолетовий друк стікерівДрук та контурна порізка стікерів

Наклейки з логотипом або будь-яким іншим зображенням – доступний спосіб брендування продукції та упаковки. Ми друкуємо стікери будь-якої складності з необмеженою кількістю кольорів, тому реалізуємо будь-яку вашу ідею.

Наліпки, надруковані на УФ-принтері, мають яскраві, насичені кольори та стійкі до вигорання. Тому слугуватимуть довго, піднімаючи настрій і підвищуючи впізнаваність вашої компанії.