• Як сувенірні магніти допомагають рекламувати бренд
06 Жовтня 2021

Як сувенірні магніти допомагають рекламувати бренд

Сувенірний магнітик на холодильнику – звична дрібничка для кожного. Але, насправді, ця дрібничка має потужний рекламний потенціал. У цій статті ми розповімо, чому замовити рекламний магніт означає зробити вигідний вклад у довгострокове просування бренда.

Сувенірні магніти, виготовлені на замовлення, позитивно впливають на впізнаваність компанії та допомагають підвищити продажі. Ціна виготовлення магнітів доступна кожному, а користь від застосування відчутна і довготривала.

Довгий термін експлуатації магнітів пояснюється наступними чинниками:

1 Ми виготовляємо рекламні магніти, використовуючи магнітний вініл – зносостійкий, гнучкий матеріал, який міцно тримається на будь-яких металевих поверхнях, не залишаючи подряпин і слідів.

2 Наносимо будь-яке зображення з необмеженою кількістю кольорів безпосередньо на магнітний вініл, використовуючи сучасну технологію ультрафіолетового друку.

Друк корпоративного персонажа на магнітному вініліВиготовлення магнітів різної товщини

Ультрафіолетовий друк на магнітах – це яскраве, повноколірне зображення, стійке до механічних пошкоджень та до дії сонячного світла. Тому промо магніт – це бюджетний маркетинговий інструмент, який працює на впізнаваність бренда безперервно впродовж багатьох років.

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ РЕКЛАМНОГО МАГНІТА

Головна перевага створення рекламних магнітів полягає не лише в їх доступній вартості, але й в місці розміщення. Магніти можна прикріпити на холодильник, посудомийну машину чи на будь-яку іншу металеву поверхню в будинку чи офісі. Ці сувеніри будуть завжди перед очима, тому важливо, щоб вони мали привабливий дизайн та високу якість.

Вся площа магніта – це ваше рекламне поле! На нього можна нанести логотип, корпоративного героя, ваші контакти чи будь-яке інше зображення. Ми виготовляємо магніти найрізноманітніших форм, використовуючи плотерну порізку. Тому реалізуємо будь-яку вашу ідею.

Рекламні магніти з оригінальним дизайномСувенірні магніти на замовлення

Брендований магнітик з фановим дизайном – чудовий сувенір для співробітників. Такий корпоративний подарунок не один рік викликатиме позитивні емоції у ваших колег або партнерів та працюватиме на впізнаваність компанії серед їх знайомих. Рекламний магніт у вигляді візитки можна подарувати потенційним клієнтам на виставках, конференціях, промо акціях. Промо магніт на замовлення з привабливим дизайном неодмінно опиниться на видноті і не загубиться, як звичайна візитна картка.

Виробництво рекламних магнітів можна вважати одним з найбільш вигідних вкладень в іміджеве та рекламне просування. Він завжди сприймається як приємний подарунок, популяризує бренд та щодня рекламує Вашу компанію впродовж багатьох років. Замовити виготовлення магнітів у м. Львів можна у mark.hub – допоможемо з макетом, розробимо креативний дизайн та, за потреби, зробимо для вас безкоштовний зразок.