Блокноты и ежедневники

залишити заявку

Ділові щоденники та блокноти з логотипом завжди позитивно впливають на імідж компанії. Це презентабельний та практичний подарунок для клієнтів та колег, який завжди під рукою та нагадує про Ваш бренд.

 

Ми пропонуємо вивести друк логотипа на щоденниках та блокнотах на якісно новий рівень. До прикладу, виготовити іменні щоденники для кожного у колективі, зробити друк логотипу об’ємним та фактурним або нанести зображення будь-якої складності на всю обкладинку. Розмір нанесення та матеріал обкладинки при цьому немає значення.

 

Усе це можливо завдяки сучасному УФ-принтеру, який допомагає нам створювати ексклюзивну поліграфію.

Ми виконуємо повноколірний ультрафіолетовий друк на блокнотах, еко блокнотах та ділових щоденниках. Кольори завжди виходять насиченими, а нанесення стійке до механічних пошкоджень та вигорання.

 

Наш багатофункціональний УФ-принтер дозволяє зробити друк лаком для глянцевого чи матового ефекту, а також одночасно здійснити кольоровий друк і лакове покриття. Вибіркове лакування особливо ефектно виглядає на чорних обкладинках блокнотів та щоденників.

 

УФ-друк на блокнотах — це якісно нове брендування, що дозволяє створити унікальну корпоративну поліграфію. Ми ретельно підготуємо Ваш макет для друку або наші дизайнери розроблять його для Вас. За необхідності, ми забрендуємо для Вас взірець.