Магніти

  • розробимо креативний дизайн
  • зробимо "на вчора"
  • безкоштовно виготовимо зразок
  • корисні подарунки клієнтам і партнерам
  • низька ціна від виробника
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

застосовуємо технології

переваги рекламних магнітів

КОРПОРАТИВНИЙ ПОДАРУНОК

Магніт з логотипом компанії або будь-яким іншим повноколірним чи об’ємним зображенням завжди сприймається як приємний подарунок. Магніт з цікавим дизайном викликатиме позитивні емоції у Ваших колег, клієнтів та партнерів та обов’язково займе своє місце на холодильнику, де буде ще довго нагадувати про Вашу компанію.

БЮДЖЕТНИЙ РЕКЛАМНИЙ НОСІЙ

Промо магніт, що містить всю необхідну інформацію про компанію – це доступна реклама, яка завжди привертає більше уваги, ніж звичайна візитка. Рекламний магніт можна подарувати потенційним клієнтам на виставках, конференціях, промо акціях. Презентабельний магніт з корисною інформацією та контактами буде завжди на видноті та допомагатиме підвищити продажі.

ВПІЗНАВАНІСТЬ БРЕНДА

Привабливий дизайн рекламного магніта позитивно впливає на впізнаваність бренда. Його зазвичай кріплять на холодильник, де він привертає увагу не тільки Ваших клієнтів, але і їх гостей. Вони розглядатимуть оригінальний магніт і неодмінно запам’ятають Ваш бренд. Ми виготовляємо магніти з якісних матеріалів, тому вони виконують свою рекламну функцію протягом багатьох років.

ОРИГІНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Ми виготовляємо промо магніти будь-якої форми: як класичні квадратні, так і у вигляді будь-якого предмета (машини, будинку тощо). Робимо об’ємне нанесення на магнітному вінілі та друкуємо повноколірні зображення з високою деталізацією. Зображення яскраве та не вигорає. Ми використовуємо сучасну технологію виготовлення магнітів, що дозволяє зробити взірець.

Дизайн і виробництво промо магнітів

Рекламний магніт – це бюджетний маркетинговий інструмент, який працює на впізнаваність бренда безперервно впродовж багатьох років. Промо магніт завжди сприймається як подарунок та викликає позитивні асоціації. Зазвичай, його кріплять на холодильник, тому він щодня знаходиться у полі зору та нагадує про Вашу компанію.

 

Ми виготовляємо магніти з логотипом компанії на замовлення, магнітні візитки, магнітні пазли, рекламні магніти для промоакцій тощо. Це можуть бути прямокутні, квадратні, круглі магніти або промо магніти індивідуальної форми.

 

Основа для виготовлення магнітів – вініл. Це гнучкий, зносостійкий матеріал, який міцно тримається на будь-яких металевих поверхнях, не залишаючи подряпин і слідів. Магнітний вініл може мати різну товщину: 0.3, 0.4, 0.5, 0.7, 1,5 та 2 мм.

 

Технологія виготовлення магнітів – це друк будь-якого зображення з необмеженою кількістю кольорів безпосередньо на магнітному вінілі.

Наше сучасне обладнання також дозволяє створювати об’ємне нанесення на магнітах.

 

Також можливе виготовлення магніта товщиною від 2 до 5 мм. Тоді ми додаємо прослойку з різних матеріалів, відповідно до побажань замовника (переплетений картон, ізолон, ПВХ, акрил та ін.).

 

Рекламні магніти з оригінальним дизайном можуть знайти застосування у будь-якій сфері:

  • як подарунок для колег та партнерів;
  • як оригінальна візитка чи корисна інструкція для клієнтів;
  • як ненав’язлива згадка про бренд.

У будь якому випадку, промо магніт завжди виконує іміджеву функцію, сприймається як приємний подарунок, популяризує бренд та щодня рекламує Вашу компанію протягом багатьох років.