fbpx

Листівки

  • допомагаємо з концепцією і дизайном
  • якісне нанесення та чітка деталізація
  • беремося за замовлення "на вчора"
  • низька ціна від виробника
  • друк об'ємних зображень
  • безкоштовно надаємо зразок
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

застосовуємо технології

переваги використання листівок

ІНДИВІДУАЛЬНІ ЛИСТІВКИ

Листівки з індивідуальним дизайном – оригінальний та естетичний подарунок, актуальний для будь-якої святкової події. Ми використовуємо сучасні технології виготовлення новорічних та вітальних листівок, тому допоможемо Вам створити неповторний дизайн з ефектом “WOW”!

КОРПОРАТИВНИЙ ПОДАРУНОК

Привітати колег, партнерів, клієнтів чи навіть конкурентів за допомогою листівки з індивідуальним дизайном – це вищий рівень іміджу фірми. Ви можете замовити друк листівок у нас та бути впевненими, що Ваша компанія буде представлена на належному рівні.

КРЕАТИВНИЙ ДИЗАЙН

Ми виконуємо друк на листівках, використовуючи сучасний УФ-принтер. Його головні переваги – це друк логотипів та зображень будь-якої складності, висока деталізація нанесення, можливість покриття лаком, що виблискує на світлі, фактурне та об’ємне нанесення.

МОЖЛИВІСТЬ ЗРОБИТИ ВЗІРЕЦЬ

Для виготовлення листівок ми використовуємо дизайнерський картон різного кольору та фактури, сучасну технологію уф-друку та плотер, що дозволяє зробити фігурну висічку на листівці. Ми працюємо на власному обладнанні, тому можемо зробити для Вас взірець.

технологія виготовлення вітальних листівок

Листівки з оригінальним дизайном – це вишуканий спосіб привітати колег, партнерів та клієнтів з новорічними та корпоративними святами, з Днем народження чи з будь-якою іншою подією. Листівки з логотипом дозволяють у ненавязливий формі нагадати про компанію та підвищити лояльність до бренду.

 

Сучасні технології виготовлення вітальних листівок дозволяють втілити будь-яку креативну ідею в життя. Ми виготовляємо листівки, друкуючи зображення будь-якої складності на дизайнерському картоні. Дизайнерський картон представлений широкою палітрою кольорів та фактур, що дозволяє замовити листівку у фірмовій стилістиці компанії.

 

Ми виконуємо друк на листівках, використовуючи сучасний УФ-принтер. Головні переваги уф-друку – це:

  • нанесення логотипів, привітань та повноколірних зображень будь-якої складності;
  • друк плавних градієнтів та висока деталізація нанесення;
  • можливість покриття лаком, що виблискує на світлі;
  • друк об’ємних написів та фактурне нанесення.

Як показує наш досвід, особливо привабливо виглядають новорічні листівки з вибірковим лакуванням у поєднанні з кольоровим друком (наш принтер має функцію одночасного друку лаком та чорнилами).

 

Багатофункціональна технологія УФ-друку у поєднанні з якісним дизкартоном дають нам можливість створити ексклюзивний дизайн святкових листівок, який виглядає дорого та презентабельно. Ваші колеги, партнери та клієнти неодмінно отримають позитивні емоції, розглядаючи подаровану Вами листівку.